dietbooster
trener


6 Weidera - rady końcowe

Wiele osób zastanawia się, co zrobić jeśli z jakiegoś powodu (np. choroby czy wyjazdu) musimy przerwać stosowanie programu Aerobicznej 6 Weidera. Jeśli przerwa trwa do 24 godzin, możemy spokojnie przejść do kolejnego dnia ćwiczeń. Zaprzestanie treningu na 2-4 dni powoduje konieczność powrotu do dnia ćwiczeń, na którym skończyliśmy. Przerwa wynosząca 5 do 14 dni niesie konieczność cofnięcia się w harmonogramie dokładnie o połowę dni jej trwania - np. nie ćwiczymy 6 dni – cofamy się o 3 dni. Jeśli zaprzestanie ćwiczeń trwało dłużej niż dwa tygodnie, polecamy rozpoczęcie programu od samego początku.

Po ukończeniu programu

W zależności od wybranego przez nas harmonogramu, minęło 6 lub 7 tygodni systematycznych ćwiczeń. Najprawdopodobniej możemy się już pochwalić ładnie wyrzeźbionym brzuchem z zaznaczonymi partami mięśni a także lepszą kondycją.


Jeśli jednak nie jesteśmy w pełni zadowoleni z efektu końcowego, nie poddawajmy się i dajmy sobie jeszcze trochę więcej czasu. Ćwiczmy regularnie dalej, dokładając co 4 dni po 2 cykle do każdej serii. Chcąc zachować ładnie wyrzeźbiony brzuch, warto wracać do programu co 3 dni wykonując 3 serie po 12 cykli. Jeśli prowadzimy aktywny tryb życia, nawet bez takich powtórek efekt będzie się utrzymywał stosunkowo długo. Mając na uwadze nasz wysiłek i zaangażowanie włożone w program Aerobicznej 6 Weidera, warto jednak kontynuować ćwiczenia lub powrócić do nich po jakimś czasie.

Szukając odpowiadających nam ćwiczeń na mięśnie brzucha warto zajrzeć na portal www.plaskibrzuch.com. Znajdziesz tam oprócz 6 weidera opis wielu innych sposobów na uzyskanie płaskiego i mocnego brzucha.

Sześciopak